Bachelor
Logopedie en audiologie
Logopedist of audioloog worden? Je verdiepen in communicatiestoornissen of gehoorproblemen? Of droom je van een communicatiegerichte job? Ga voor de bachelor in de Logopedie of bachelor in de Audiologie.
Afstudeerrichtingen
Iets voor jou?
Je bent sociaal, wetenschappelijk ingesteld en bevlogen door taal.
Ontdek wat we van jou verwachten Onze aanpak
Audiologie of Logopedie? Je kiest al bij het begin welke afstudeerrichting je wil volgen.
Zo verloopt je opleiding Welke vakken krijg je?
Het opleidingsprogramma varieert sterk per afstudeerrichting.
Bekijk het opleidingsprogramma Trajecten op maat
Starten in februari? Werken en studeren? Recht op vrijstellingen, een verkort traject of bijzonder statuut? Alle info hier.
Lees meer Start Audiologie in februari 2020
Kon je om een of andere reden je studie niet starten in september? Of ligt je huidige opleiding je niet? Audiologie kan je ook starten in februari, iets voor jou?
Gerelateerde opleidingen
Infoavonden over starten in februari
Wil je veranderen van studierichting of kan je door omstandigheden nu pas starten met een opleiding? Ontdek tijdens deze infoavonden wat jouw mogelijkheden zijn om in februari alsnog met een opleiding te starten.
- donderdag 19 december 2019 (18 u.-20 u.)
- donderdag 30 januari 2020 (18 u.-20 u.)